شيرينكاريها

Published January 11, 2008 by fruitoflove

امروز اخرین روز ۷ماهگی پرنس خونه ما هست. فسقلک مامان داره روز به روز شیرین تر و مهربونتر و صد البته شیطونتر میشه.همچنین امروز تولد خاله دوردونه هست . از همینجا من و سامی و بابایی تولدت را تبریک میگیم خاله جون سامی و امیدواریم زود زود بتونیم تولدت را با هم جشن بگیریم .

 

هفته قبل یه هفته فراموش نشدنی بود برای سامی! چرا؟ چون تو هفته گذشته پسرک ما برای اولین بار طعم امپول زدن توی عضله را چشید .ولی برخلاف واکسن زدن که همیشه اروم بود و حتی موقع واکسن زدن میخندید ،گریه های شدیدی کرد.فندق جان با گریه هات دل مامان و بابا را اتیش زدی.ولي خدا را شكر ارزشش را داشت ، گرچه ۴ تا آمپول زدي ولي عوضش زود خوب شدي و ما را از نگراني در ارودي.

  سامي بعد از تزريق آمپول و مراسم اشك ريزون

تازگیها علاقه شدیدی به جارو برقی از خودش نشون میده و به محض روشن شدن جارو و شنیدن صداش خودش را سریع میرسونه و سعی میکنه لوله جارو را بگیره و همراه من حرکتش بده . کافیه که در کمد لباس باز باشه تا هر چی لباس به دستش میرسه بکشه و باخودش بکشونه وسط اتاق و همونجا ول کنه.کنترل TV که فقط بايد دست سامي خان باشه (البته طبق معمول مستقیم راهی دهنش میشه ).موقعی هم که بیرون میریم غیر ممکنه که خانمی ازکنارمون رد بشه و سامی خان خنده نمکی و دلبرانه خودشا تحویلش نده .البته این دل بردنها شامل اقایون نمیشه و سهم اقایون فقط اخم و سر به زیر بودن شازده ما هست. موقعی هم که کسی به خونه ما میاد پسملک ما اروم و مودب تو بغل مامان میشينه ولی موقع رفتن مهمونها اقا خنده ای به وسعت تمام صورت تحویلشون میده و با تمام تلاش سعی میکنه در را پشت سرشون ببنده(شیوه جدید مهمان نوازی ،فکر کنم ترکیب رسوم ایرانی و مصری این مدلی شده).و در صورتی که مهمان ما بچه همراهش باشه این بچه تمام مدت تحت کنترل شدید و غضبناک سامی هست تا لحظه خروج که مبادا این طفلک بخواد نزدیک مامان و بابای سامی بیاد.

  

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: