سامی این روزها

Published July 21, 2009 by fruitoflove

بالاخره بعد از مدتی وقت شد بیام و اینجا را اپ کنم. ولی ننوشتن دلیل بر تنبلی نبود بلکه این روزها حسابی مشغول مراقبت از سامی هستم.طفلکم به گرما حساسه و یه شب که داشتم حمامش میکردم متوجه دونه های قرمز و پراکنده روی کمر و شونه هاش شدم ! بعد از حمام هم کرم به بدنش زدم تا اگر سوختگی و عرق سوز هست خوب بشه ولی دونه ها تا روز بعد تبدیل شد به لکه های قرمز و ناهموارشد و تمام بدن را پوشوند. بردیمش دکتر که یه جا دکتر گفت حساسیت به ماده غذایی هست و باید غذا حذف بشه و مثل ۶ماهگی از اول اغاز کنیم .ولی دکتر متخصص که معاینش کرد کفت فقط و فقط عرق سوز شده بدنش و باید یه مدت مرتب با صابون بی عطر و بو ششتشو بدی و اجازه ندی عرق کنه.

 

از اون موقع کار ما این شده بود که بشینیم و شازده توی وانش اب بازی کنه یا یه جا ارومش کنیم تا یکم از میزان شیطنت کاسته بشه و عرق نکنه .که خودش کلی کار بود !! خدا را شکر الان بدنش خوب شده و لکه های کهیر مانند از بین رفته ولی جای دونه ها هنوز یکم قرمزه .

 وروجک اینروزها از دیوار راست هم بالا میره .کافیه یک لحظه غافل بشی تا تمام خونه را به بازار شام تبدیل کنه.هنوز عاشق بازی کردن توی اشپزخونه هست من هم برای راحتی خودم و خودش تو یه پلاستیک همه ظرفهای پلاستیکی و سطلهای کوچولو بستنی و قالبهای یخی پلاستیکی را جمع کردم و جایی قرار دادم که معمولا بازرسی روزانه سامی شروع میشه. و تا حدودی راحت شدم چون با همونها سرگرم میشه و میتونم به بقیه کارهام برسم بدون همکاری تخریبی سامی. پنجشنبه شب هم طبق معمول داشت توی اشپزخونه بازی میکرد که یکی از ظرفهای بستنی را محکم کوبید توی دهنش و لثه بالاییش از داخل زخم شد و خون امد و ورم کرد. پسرکم اینقدر گریه کرد که برای اروم کردنش مجبور شدیم ساعت ۱۱ شب بریم بیرون و اینقدر راه رفتیم تا مثلا از یادش بره ولی بیفایده بود .و این گریه ها و هق هق کردنها ادامه داشت تا وقتی رفتیم داروخانه مسواک بخریم اقا چشمش افتاد به یه مسواک صورتی و کوچولو و با گرفتن اون مسواک توی دستش ساکت شد و یادش رفت همه چیز. چقدر دنیای بچه ها ساده و کوچیکه!(عکسهای این پست ساعاتی پس از ضربه و گریه هست)

اینروزها هر جا سامی هست این صندلی هم هست و هر جا این صندلی هست سامی هم هست. هر مدل واکر که میدیدیم جالب نبود و مدل ماشین یا موتور بودند که سامی هم اصلا بهشون نزدیک نمیشد .تا اینکه این صندلی را دیدیم که هم صندلیه هم واکر .با گرفتن دسته پشتش خیلی راحت حرکت میکنه به جلو و هم موقع تماشای کارتون شازده پسر راحت هم تاب تاب میکنه هم کارتون میبینه .

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: